Starší přípravka prohrála v Rosicích

21. 9. 2016

V úvodním utkání jsme proti nejlepšímu týmu naší soutěže Rosicím sehráli výborné utkání, které se muselo líbit všem přihlížejícím divákům. Oba týmy hráli po zemi, přihrávali si, vymýšleli signály. Naši hru perfektně z brány řídil Denis, v obraně rozehrávali míče Michal, Vojta a Matěj, na záloze toho hodně oběhal Míša a Honza a v útoku se snažili Lili, Jakub a Tedys. První půle byla vyrovnaná, ale ve druhé půli nakonec domácí ukázali větší kvalitu a nakonec vyhráli 7:3.

Druhé utkání s Tišnovem byla hra kočky s myší - místo kluků co hrávají 3.třídu přijel Tišnovský tým co hraje krajskou soutěž a podle toho vypadal i výsledek. Na soupeře jsme neměli fotbalově a ani fyzicky, protože jsme byli unaveni po náročném zápase s Rosicemi. Po několika gólech v naší bráně bylo těžké hledat i psychické síly, ale děcka je našly a bojovali až do konce. Škoda že se nám nepovedlo dát čestný gól, pár šanciček tam bylo.