Starší přípravka domácí utkání zvládla výborně

19. 9. 2016

V prvním utkání s Popůvkami nám dělali velký problém hráči 8 a 9 a rychle jsme prohrávali 0:2. Naši kluci se snažili ale né a né dát gól. A když to nejde klukům je na hřišti holka Lili, která 2 góly vyrovnala skóre a nastartovala celý náš tým. V poločase jsme vedli 4:3, ale ve druhé půli se vedení zase překulilo na stranu hostí. Nám však patřil závěr utkání a asi i díky vyrovnanějšímu týmu jsme zaslouženě vyhráli.

Druhé utkání s Troubskem bylo galapředstavení našeho nejmladšího hráče Tedyse. Nejprve si vzal míč uprostřed hřiště, prošel přes 3 obránce a pudce napálil míč přímo do brankáře. Byl vystřídán a zeptal jsem se ho jestli ví co mohl udělat lépe. Při dalším střídání dal gól pozemi k tyčce a za chvíli přidal ještě další góly. Velmi dobré utkání odehrál i Honzík mohelský a góla dal i Jakub Kselík. Lili běhala nahoru dolů jako vždycky a pro soupeře je vždycky těžké ji předběhnout. Mimo střelců branek chci ale pochválit i brankáře Denisa Nekudy - z jeho hry nohami by měl radost i Pepa Guardiola. Pochvalu zaslouží i hráči v obraně, kteří nekopou míče někam do autu, ale rozehrávají do předu útočníkům nebo do zadu brankáři.