Jdi na obsah Jdi na menu

SK Ketkovice : V.Popovice 2:0 ( 1:0 )- mistrovské utkání muži

27. 4. 2017

V úvodu utkání byli lepší hosté, ale kolem 15.minuty jsme zlepšili naši hru a po pasu Dominika Doška vsítil výstavní gól jeho bratr Pavel - 1:0. Byli i další šance, ale do poločasu už další gól nepadl.

Ve druhé půli jsme hráli ještě lépe a měli i spoustu šancí, gól vstřelil až trenér jirka Šic, když ho do krásného sóla vyslal Sláva Adam. Čtyřikrát jsme vystřídali a měli i další šance, Zdeněk Mohelský trefil spojnici tyče a břevna takovou ranou, že se brána třese snad ještě nyní. Nevadí - gól si Pižma schovává až na situaci, kdy bude potřeba více.

Co říci na závěr, s výsledkem i předvedenou hrou jsme celkem spokojeni, důležité je, že se nám pomalu vyprazdňuje marodka a s aktuálně 25 body jsme v pohodě zachráněni. Gratulujeme také Slávovi Adamovi k narození syna Vojty. :-)