Přátelák žáci : Ketkovice - Březník 3:2 (3:0)

21. 9. 2006

Ve středu, místo tréninku, k nám přijeli  k odvetnému přátelskému zápasu žáci Březníka. V prvním zápase jsme prohráli 1:2 tak jsme jim měli co vracet. A vskutku se nám také první poločas celkem vydařil. Vyhráli jsme ho 3:0 a měli viditelnou převahu. Rozdíl ovlivnila i absence tří hráčů základní sestavy březnických. Oproti zápasu v Domašově již nastoupil Marek Valo a levá strana dělala březnickým také největší problémy. Do druhého poločasu jsme udělali výrazné změny v sestavě a důvěru dostali hlavně "hráči z lavičky". Do branky si stoupl Erik Tůma, Budín si vyzkoušel posledního a Liška šel vypomoct Březníku (zranění), kde vloni hostoval.Ve druhé půli se zapojili - Ošťádal M.,Jacko T., Sedláček, Tůma D., Foral, Štěpán, Huzcmann, Došek P.,Maxa. Naši útočníci si často vylámali zuby právě na Pavlu Liškovi a nevypracovali si téměř žádnou šanci. Hostům se podařilo vstřelit dvě branky ale na vyrovnání již nedosáhli.

Oproti zápasu s Novou Vsí byly tyto zápasy mnohem vyrovnanější a kluci si v průběhu sezóny ještě vzájemně změří síly.