Mladší přípravka zakončila sezonu

10. 6. 2016

Honza Mohelský, Michal Obršlík, Matěj Daněk, Míša Cepeda, Tedys Matoušek, Jáchym Matoušek,Vojta Karaus, Vojta Garža, Kája Matoušková

V posledním kole se v Ketkovicích představili 3 nejlepší týmy soutěže a bylo se na co dívat. V prvním utkání jsme vlítli na Zbýšovský Kahan hned od první minutky - Tedys utekl po pravém křídle, zvedl hlavu a nahrál před bránu levému obránci Michalovo Obršlíkovi, který načal bohaté skóre. Do poločasu jsme vedli 7:3, za zmínku stojí gól hlavou Vojty Karause po autu Denise. Ve druhé půli se Kahan zlepšil a málem vyrovnal, náš malý golman Jáchym Matoušek ale chytal velmi dobře a tak jsme zvítězili 10:9.

V poločase utkání za bouřlivého potlesku vystoupili mažoretky z naší školky.

Ve druhém utkání s Tišnovem jsme tahali za kratší konec a i když jsme dali do brány většího Denise přesto jsme dostali 10 gólů. Skóre mohlo být vyrovnanější, kdyby jsme proměnili více šancí - Vojta Karaus několikrát prošel kličkou přes 2-3 hráče, ale velký golman hostí ho vždy vychytal.

I přes prohru v posledním zápase hodnotím jarní sezonu mladší přípravky jako velmi úspěšnou.