ML.PŘÍPRAVKA KETKOVICE : M.KNÍNICE 5:4 (1:2 )

27. 4. 2015

Sestava:

Ondra Žalud - Denis Nekuda, Honza Mohelský, Vojta Karaus, Petr Tesař - Vojta Kselík, Michal Obršlík, Míša Matoušek, Tedys Matoušek - Jakub Kselík, Jáchym Matoušek

Ve vyrovnaném utkání dominovali zejména obrany a brankáři. Hosté velmi dobře bránili a zdvojovali naše nejnebezpečnější hráče, takže šancí bylo docela málo. V první půli dal naši branku Denis a ve druhé půli se začal prosazovat i Petr, který dal 3 góly. Jeden gól si připsal i Michal Obršlík, který se u branky hostí zorientoval nejrychleji a pohotovým skluzem dorazil míč do brány. Podařilo se nám otočit skóre z 1:2 na 5:2, ale v závěru hosté ještě ještě dali 2 góly a snížili na konečných 5:4 pro nás.

Utkání hodnotím dobře, bylo to docela těžké pro naše kluky se dostat více do hry, protože jsme využívali hodně hráčů a tak jsme po krátkých intervalech střídali. Pokud to jen bude možné pokusím se s nějakým soupeřem domluvit aby se hrálo na 2 hřištích současně a tak si pořádně zahráli úplně všichni.