ML.PŘÍPRAVKA KETKOVICE : LAŽÁNKY 11:10 (4:5)

8. 9. 2014

Sestava:

Ondra - Míša, Vojta Kselík, Petr, Denis - Matěj, Jakub Kselík, Tedys, Honzík

Již v první minutě jsme dostali gól, když jsme špatně obsadili hráče před naší bránou. Hosté byli v úvodu lepší a celkem rychle vedli 1:4. Naši kluci ale zabrali, střelecky se prosadil Petr Tesař a z trestněho kopu i Denis Nekuda. Srovnali jsme na 4:4 a to ještě velikou šanci nedal malej Tedys. Do poločasu hosté zvýšili na 4:5.

Ve druhé půli jsme si vytvořili převahu a dostupovali jsme k jejim hráčům až  k jejich bráně. Hosté však zjednodušili hru a brankář dlouhými výhozy hledal vysunutého útočníka a několikrát nám z toho dali gól a několikrát ho výborně vychytal Ondra. My jsme se ale více soustředili na útočení a Míša Matoušek a Petr Tesař svými góly postupně snížovali náskok hostí, který byl jednu chvíli i o 4 góly. V závěru jsme ještě přidali na bojovnosti. Velký zápas odehrál Denis Nekuda, který se nebál jít do kličky do leva, do kličky do prava a potom bum bác a jeho dělovka málem protrhla síť. Nakonec se nám v závěru utkání podařilo vyrovnat a dokonce vsítit i vítěznou branku, což je pro naš kluky veliké povzbuzení do dalších utkání.