ML.PŘÍPRAVKA KETKOVICE : KAHAN A 9:12 ( 2:10)

1. 5. 2015

Sestava:

Ondra Žalud - Vojta a Jakub Kselíkovi, Míša, Tedys a Jáchym Matouškovi, Vojta Karaus, Petr Tesař, Michal Obršlík, Honza Mohelský, Matěj Daněk.

Utkání s nejlepším týmem soutěže jsme začali celkem vyrovnanou hrou v poli, ale góly dávali hosté po pěkných akcích většinou po přihrávce na volného hráče před bránou. Za stavu 0:4 nám bylo nabídnuto, aby jsme hráli v 5 hráčích v poli aby se hra srovnala, což nám umožnilo že si zahráli více i malincí. Navíc se tím vytvořil post středního záložníka, který výborně zahrál v jedné pětce Honzík a ve druhé Jáchym.

Zvláště ve druhé půli jsme se prosadili i střelecky a tak je výsledek nakonec hodně vyrovnaný. Velkou pochvalu si zaslouží všichni hráči, Ondra druhou půli předvedl několik pěkných zákroků, obránci výborně bránili, záložníci tvořili hru a útočníci dávali góly.