ML.PŘÍPRAVKA KETKOVICE : KAHAN 4:15 (1:4 )

25. 5. 2014

Sestava:

Petr Tesař - Míša Matoušek, Dáda Matoušek, Denis Nekuda, Matěj Daněk, Natálka Karausová a ve druhé půli Aleš Hanák

Naši hráči nezačali vůbec špatně a úvodních 10 minut jsme byli Zastávce vyrovnaným soupeřem.  Naši první branku dal Dáda a ještě pár minut před poločasem byl stav pouze 1:2 pro hosty. Dvě slepené branky v závěru první půle znamenali odchod do šaten za stavu 1:4

Ve druhé půli nám došly fyzické, ale i psychické síly a hosté ukázali jak se má hrát fotbal - všichni v pohybu, klička, pak hlava nahoru - přihrávka a střelba. My jsme ještě odpověděli 2 góly Míše, ale to bylo z naší strany vše. Velkou smůlu měla Natálka - v první půli dostala míčem do nosu, ve druhé strašně chtěla dát gól, ale vždy tomu něco na poslední chvíli zabránilo. Tak snad příště.

Na druhém hřišti hráli Aleš Hanák, Honzík Mohelský, Vojta Karaus, Vojta Večeřa, Ondra Žalud a Jura. V průběhu zápasu přešel na druhé hřiště i Matěj Daněk, kterému se podařilo dát 1 gól.