ML.PŘÍPRAVKA KAHAN : KETKOVICE 9:7 (7:5)

8. 5. 2014

Sestava:

Adrian Pufler - Míša Matoušek, Dáda Matoušek, Petr Tesař, Natálka Karausová, Matěj Daněk

Branky:  Dáda 4x, Natálka 1x, Matěj 1x, Petr 1x

Než jsme se rozkoukali už jsme lacino prohrávali 3:0. Poté jsme přestali přihrávat soupeři a hra se postupně zlepšovala. Gólově nás táhl Dáda, který se po horším začátku rozehrál k dobrému výkonu. Branka se povedla vstřelit i Matějovi a poprvé i Natálce. Tradiční kanonýr Petr Tesař byl po nemoci bez šťávy a tak přidal "pouze" 1 gól. Celý zápas jsme prakticky dotahovali 2-3 gólové manko a tak bylo škoda, že když se nám podařilo srovnat na 7:7, tak jsme v závěru opět dostali 2 góly a utkání prohráli. Přesto naše hráče chválím za velmi dobrý druhý poločas.

Po konci oficiálního utkání jsme hráli ještě 20 minut navíc s výsledkem 4:4, to už Matěje vyměnil Vojta Kselík.

Na druhém hřišti jsme hráli v sestavě:

Vojta Kselík - Michal Obršlík, Honzík Mohelský, Jáchym Matoušek, Denis Nekuda a Vojta Karaus.

I menší kluci si pořádně zahráli, stejně jako větší měli jen 1 hráče na střídání a tak  po utkání 2x20 minut a další 20 minutovém přídavku museli být vyhraní až až, což je pro ně daleko lepší, než kdyby si zahráli jen pár minut s většími.