Ketkovice - Domašov 8 : 1 ( 4 : 1 ) - žáci

6. 5. 2007

Nástup do zápasu se nadmíru vydařil. 1 minuta 1:0, 2 minuta 2:0 a hosté byli na ručník. Zhruba v dalších 10 minutách jsme kopali 4 rohové kopy, ale téměř všechny skončily v autu u protějšího rohového praporku. Za neustálého mírného deště bylo pro oba týmy těžké zpracovávat odskočené míče, ale domašovští s tím měli znatelně větší problémy. Kromě deště nás ochladila branka hostů, která padla po několikametrovém ofsajdu, který domašovský čárový "pochopitelně" neodmával. Vůbec bylo s podivem, že dokázal zvládnout celý zápas z jednoho místa - pod stříškou své střídačky. Branka nás ale nijak nerozhodila a dále jsme ohrožovali branku hostů a do poločasu jsme ještě dva góly přidali. V druhém poločase jsme ještě zvýšili střelbu a brankář hostů se při dvou brankách asi dost červenal, ale faktem je, že mu to mokrá tráva hodně ztěžovala. Nádhernou brankou z 25 metrů se blýskl Řezanina a brankáři asi ještě nějakou chvíli zněla ozvěna  břevna. Skóre se zastavilo na 8 : 1 a potěšitelné je, že i přes nepřízeň počasí chtěli jít všichni náhradníci na plac a trochu si toho fotbalu užít. A to se někteří bohužel nedostali na soupisku - pouze 5 hráčů může střídat.

Ale není všechno jenom růžové. Musíte si hoši uvědomit, že ten fotbal není jen vlastní zápas. Přístup některých starších hráčů při tréninku - mírně řečeno - není stoprocentní. A těch moudrostí co je od vás slyšet, to je na sepsání pamětí. A čím dřív pochopíte, že to rozcvičování a protahování děláte jenom kvůli sobě, tím lépe. Takže ve středu v 16 30 na hřišti.