KAHAN B: Ketkovice ml.přípravka 9:8 (7:3)

6. 5. 2015

Sestava: Ondra - Míša M, Denis, Aleš, Vojta a Jakub Kselíkovi, Michal Obršlík. Během utkání se tu protočili ještě Tedys a Vojta Karaus.

Naši kluci měli už tradičně špatný strat a po vlastním gólu a chybách jsme rychle prohrávali. Nicméně jsme se nevzdali a také začali dávat branky. V poločase jsme prohrávali o 4 góly, ale ve druhé půli to už bylo z naší strany lepší a dokonce jsme vyrovnali na 7:7. V závěru utkání nám hráč Kahanu Tomáš Musil ukázal jak má hrát útočník - v osobním souboji díky hře tělem získal míč, rychle utekl naší obraně a utkání rozhodl. Nejlepším našim hráčem byl Michal Obršlík, ale chválím i ostatní kluky. Utkání mě ukázalo spoustu věcí na kterých musíme ještě zapracovat.

Na druhém hřišti se současně hrálo další utkání ve kterém jsme vyhráli 9:4

Naše branky: Tedys 4x, Vojta Karaus 3x, Natálka 2x

Hráli jsme v sestavě Natálka - Lili, Jáchym, Tedys, Vojta Karaus, Karolínka, Davídek Tesař.