Halový turnaj žáků v Třebíči

16. 2. 2008

V sobotu 16.2. jsme se zúčastnili tohoto halového turnaje pořádaného OFS Třebíč.

Třebelovice      -          Stařeč              6:2

Nejlepší střelec:           Střecha Jaroslav     8 branek     Ketkovice (Rapotice)

Nejlepší brankář:         Ostrý             Stařeč

Konečné pořadí:          1.         Ketkovice (Rapotice)   9 b       23:7

2.         Třebelovice                     4          15:17

3.         Stařeč                             3          9:9

4.         Březník                           1          7:21

A takhle to viděl jeden z trenérů

První utkání s Třebelovicemi jsme začali ve velkém tempu a soupeře tři minuty nepustili na naši polovinu. O to větší byl šok, když soupeř po první naší chybě šel do vedení 1:0. Potom jsme se dost trápili, zahodili spoustu šanci a vyrovnali až za pěknou chvíli. Od této doby už jsme ale neponechali nic náhodě a přidávali jeden gól za druhým. Kluci předváděli krásný kombinační fotbal na jeden dotek. Nebyla vzácnost, že kluk který už mohlo klidně střílet nahrál ještě lépe postavenému hráči a ten už dával do prázdné. No a když se pěknou střelou blýskli i obránci, nebylo co řešit. 10:4 hovoři za vše. A to kdyby se proměnila jen polovina z dalších šancí, tak bylo skóre asi jak v házené. Potom přišel na řadu zápas se Starčí, což byl soupeř, se kterým se mělo hrát o to,  kdo by turnaj mohl vyhrát. Do zápasu jsme vstoupili skvěle a za pár minut vedli jedna nula. Po té jsme ale po naší chybě připustili zbytečné vyrovnání. Soupeře jsme potom sevřeli a nedávali mu dýchat. Na tomto zápase se ale hrubě podepsal rozhodčí. (rozhodčí se střídali). Neodpískal nejméně dvě penalty a spoustu zákroků přehlížel nebo otáčel. Jedna kuriozita - náš hráč byl ve vápně zfaulován zezadu, ale místo penalty rozehrával soupeř. To ale kluky vyhecovalo a dali další dvě branky. V závěru ještě Jarda Střecha kopal penaltu, dal gól tak rozhodčí ji pro jistotu nechal opakovat a tu už Jarda nedal. Ale ta už se neopakovala. Zápas skončil 3:1, ale soupeře jsme do ničeho moc nepouštěli a proměnit víc šancí tak by byl výsledek asi pomalu zase k té desítce. Trošku jsme vpředu umírali na krásu a některé pěkné akce překombinovali, ale jinak super zápas. Potom přisel na řadu zápas s Březníkem. Zase dobrý začátek rychle 1:0. Potom soupeř vyrovnal ale do poločasu jsme dokázali dát na 3:1. Klukům jsme řekli, ať se ve druhé půli hlavně nedopouští chyb, že by bylo zápas škoda ztratit. Ale do kluků jako když píchne hráli, jak vosy, byli u všech míčů drive . Soupeře téměř nepustili do hry a výsledek se dostavil. 10:2 a bylo hotovo. Kluci zase předvedli krásný fotbal s kvalitní obranou a pohotovými útočníky bylo radost se na to dívat