DRÁSOV : KETKOVICE ml.přípravka 9:12 (3:3)

15. 5. 2015

Sestava:

Ondra - Míša M, Denis, Matěj, Honza - Vojta a Jakub Kselíkovi., Tedys, Michal Obršlík, Vojta Karaus

Na vysoké trávě se míče hodně zastavovali, což dělalo našim menším klukům docela potíže. Přestože jsme byli v první půli lepším týmem golman domácích čaroval a tak to bylo po půlce 3:3. Hlavně za první půli chválím Michala Obršlíka a Tedyse, oba dva se krásně individuálně prosazovali a hýřili pohybem.

Ve druhé půli zabrali i ostatní a malej Vojta Karaus dal dokonce 3 góly. Ty by samozřejmě nepadli, kdyby se svou dravostí nedostal za obranu domácích. Podržel nás i Ondra v bráně, dobré obranné zákroky si připsali i rychlí hráči Matěj a Michal Obršlík. Dobře hráli i oba kluci Kselíkovi a do brány to začalo padat i Tedyskovi. Naopak smůlu měl Honzík, jeho střely se vždycky nešťastně zastavili o pampelišku. Z treninku vím, že je schopen být nejlepším hráčem na place a rozhodovat zápasy, nepochybně k tomu v příští sezoně dospěje i v zápasech. Nejvíce gólů a to 4 dal tradičně kanonýr Denis -  s jeho dělovkami by měl problém i dospělý golman. Chce to ještě trošku zrychlit, protože ne každý soupeř mu dovolí snadno vystřelit.

Celkově utkání hodnotím velmi dobře a kluci si zasloužili 3 body a také zmrzlinu cestou domů.