V.Bíteš B : Ketkovice 4:2 (0:2) hráno v Lukovanech

11. 3. 2007

Utkání se hrálo na neutrální půdě v Lukovanech, protože hřiště v Bíteši ani v Ketkovicích nebyla hratelná. My jsme měli veliké problémy se sestavou - z obvyklé sestavy chyběli Čmelda, Laďa, Marek Mihalisko a Filip, dále také Žán, Honza Šic, Vraník a Vláďa Duba, přesto jsme ve vyrovnané první půli hráli zodpovědně a po pěkných akcích vstřelili branky. A to ještě Pižma trefil z trestňáku břemno. Do druhé půle jsme vstoupili špatně, prakticky jsme se jen bránili  ahorko těžko jsme se dostali za půlku hřiště. Ale i přesto jsme po brejku trefili tyč. Po hodině hry skóre bylo stále 2:0 pro nás a to se do gólovky ještě řítil Max, míč mu však utekl a tak místo gólu trefil brankáře pod koleno. No a pak nastala zlá pětiminutovka, kdy jsme dostali 3 branky !!!!! Při první míč vyskočil Braňovi a Bítešský útočník byl poté u míče dříve než náš golman, druhý a třetí a koneckonců i čtvrtý gól padl po krásných komicích za naši obranu a chladnokrevném zakončení hostů podél vyběhnuvšího golmana. V závěru jsme mohli alespoň snížit T.Garžíkem či hlavou R.Skokanem, ale nestalo se a tak jsme prohráli 2:4.