Jdi na obsah Jdi na menu

SK Ketkovice : Lažánky 3:0 (1:0) mistrovské utkání muži

24. 3. 2017

Začátek utkání patřil nám a po dobře odehraných 10 minutách jsme šli do vedení, když přesný dlouhý míč za obranu poslal Dominik Došek a jeho bratr Pavel Došek s přehledem otevřel skóre - 1:0. Poté však hosté přidali a celý první poločas byli lepším týmem, nás však několikrát podržel nový gólman Mira Štěpán.

Ve druhé půli jsme naši hru zlepšili a střídající Tomáš Ošťádal nadělal prudkou střelou z dálky hostujícímu gólmanovi velké problémy a Pavel Došek již neměl problém donést míč na prsou za brankovou čáru - 2:0.

Třetí gól dal po přihrávce od Borise Vala, opět mazácky Pavel Došek, když si přehodil padajícího brankáře.

Za takticky dobře zvládnuté utkání je potřeba pochválit celé mužstvo, mimo již zmiňovaných  bych chtěl vyzvednout i výkon čerstvé posily stopera Davida Huczmanna.