ŘÍČANY B - KETKOVICE 2 : 3 ( 0 : 2 )

Domácí začali aktivně a 10 minut nám trvalo dostat se do zápasu. Míč byl častěji na říčanských kopačkách, ale do šancí se nedostávali. Naopak my jsme začali vystrkovat růžky, zahrozili z brejků a hra se vyrovnala. Obě rychlá tykadla dostávala míče a Brkin přetavil jeden z četných brejků v úvodní branku zápasu. Dobře fungovala spolupráce naší záložní a obranné řady a byly z toho oku lahodící kombinace. Říčanští útočili především po naší levé straně, ale pokud se Ori nezapomínal vepředu, byla tato aktivita většinou bezzubá. K tomu se přidal po delší době chytající Boris a až na jedinou chybnou "mám" odchytal výbornej zápas. A pak nám vyšel brankově další rychlej protiútok, když se prosadil Buďa 0:2. Na rozdíl od domácích jsme dohráli půlku v pohodě, což se nedá říct o úvodu druhé. To už musel odjet do práce Dóbek a na hřiště se vrátilo nějaký ospalý mužstvo. První minuta 1:2 a po pár dalších 2:2. Šok. Naštěstí jsme se vzpamatovali a začali hrát. Ovšem po 20 minutách musel do práce i Jenda a na plac musel po Kancovi i Vincek. Vyhlídky nebyly nejrůžovější, ale Brkin proměnil další z brejků a bylo 2:3. Další sólo tváří v tvář proti gólmanovi nepřetavil v branku Kanec, někdy nás zastavil offside nebo fauly nestíhajících obránců. Výborným vyběhnutím se blýskl Boris a když několik přímáků domácích z vápna končilo v ochranné síti za brankou vezeme si z Říčan zasloužené body.

I když jsou zmiňováni jednotlivci, kromě úvodních ospalých desetiminutovek zaslouží pochvalu celej mančaft a snad na všech bylo vidět, že tomu dali všechno. Za sebe.......dík a