přátelák Ketkovice : Rapotice B 1:1

17. 9. 2006

Sestava: Valo (45m Popelka) - Nedbal ,Skokan, Ošmera, Garžík M,, Rosa-, Klimša,Matoušek Michal, Pospíšil, Matoušek Pavel,Pavliš - Duba, Honza Šic, Mohelský P  Střídalo se hokejově

Utkání bylo vyrovnané, obě mužstva se snažila hrát fotbal pozemi. V první půli si obě mužstva vypracovala 2-3 gólovky, ale branka nepadla. Ve druhé půli Martin Laš překonal výborného Ivoše zblízka bodlem po bleskově rozehraném trestňáku. V první polovině druhého poločasu si hosté vytvořili převahu - zvlášť záloha podporovaná předstoperem Liborem Kolaříkem nás přehrávala, ale závěrečných 20 minut už patřilo nám. Možná že se projevila dobrá trénovanost a tak se do vyložených šancí několikrát dostali Přemek a Filip, ale nedali. Tak musel jít na plac opět Čmelda, který si v poslední minutě naběhl, obešel brankáře Laše a srovnal na konečných 1:1. Kladem je, že příložitost dostali hráči co toho letos v mistrákách zatím moc neodehráli - Ivoš, Vraník, Žán, Vláďa a Honza. Konkurence v týmu je veliká a mělo by se to projevit i výsledkově v dalších zápasech.