MOR. KNÍNICE - KETKOVICE 6 : 1 ( 1 : 1 )

9. 9. 2012

Opět zápas dvou naprosto rozdílných poločasů začali hosté lépe a fotbalověji. Dostali se do dvou zakončení, ale nepřesných. Osmělili jsme se i my a hrozili jsme především rychlými přechody, které ovšem domácí zastavovali fauly. Šok pro domácí způsobil Jája, který tečovanou střelou otevřel brankový účet zápasu. Bohužel se nám nepodařilo zvýšit, když Orka nastřelil ještě břevno a oba i s Márem měli pěkné střelecké parkety, ale domácí stihli střely zblokovat nebo nám to šlo těsně mimo. Nepochopitelný  byl výkon rozhodčího, který asi zapoměl karty  doma a několik faulů domácích zezadu neprobarvil. Čímž některým našim známým firmám  poněkud podvihl tep ...a nebylo divu. Bohužel se nám stalo to, na co jsme specialisti, dostat branku do šatny a výkop ze středového kruhu už byl jen formalitka

Při odchodu z kabin do druhýho poločasu Max uklizl na schodě, píchlo ho v kotníku, řekl, že to zkusí, ale po pár minutách se kolem něj prohnal jeden z domácích a bylo z toho 2:1  Na plac šel Čmelda s poněkud toulavejma botama, ale domácí už byli na koni. V těsném sledu za sebou se několikrát vytáhl Boris a držel nás v zápase. Ovšem kolem 60 minuty se zranil Brkin, následoval odjezd na chirdu a ze šatny už jsme jen slyšeli čtyřnásobnou radost domácích, jak se to tam sypalo. Neviděl jsem, nehodnotím.

Škoda dobře rozehranýho zápasu a určitě můžu pochválit celý mužstvo za ten první poločas Na ten druhej radši rychle zapomenem. Ve středu zdarec na place, doufám, že těch marodů kromě Toma už víc nebude, bo se mi dostávaj nějaký informace o Maxovi, Čmeldovi...