KETKOVICE-BABICE 3:0 (1:0)

19. 4. 2010
Třetí utkání jarní části se nám podle mě vyvedlo a konečně sme vyhráli před ketkovskejma fandama.
Náš soupeř přijel z Babic a já osobně sem čekal vyrovnané utkání.
Začalo se po minutě ticha za Polské oběti letecké nehody a jak sem už psal hrálo se docela vyrovnaně.Babice sice daly branku,ta však nabyla uznána.
A tak začal Ketkas tlačit a po menšim závarku z uhlu prostřelil babického golmana Robin a byla to branka důležitá.Bohužel ještě do poločasu se Garža srazil s brankařem,snad není jeho zranění vážné a tímto mu přeju za naše mužstvo brzké uzdravení a vrácení se do branky.
Po půlce sme šli na plac s tím,dát jednu a nebo dvě branky a uklidnit se.Taky sme začali střídat.Postupně šli na plac Pavel,Čmelda a Řízek.Pavel střídal Ondru a Čmelda s Řízkem naše utočné duo,Garža a mladej Brko.Ti se střelecky neprosadily,ale podle mě dobrej výkon.
Vyvedené střídání předvedl Řízek,kterej dal dvě branky,jednu po rychlém přechodu vpřed a druhou po rohovém kopu.
Ale největší jistota byl Vláďa na středu zálohy a myslím,že má Dušan dobrého učitele a ještě musím pochválit Pižmu za perfektní odkopy a velkej přehled v obraně.Pro mě je to pan hráč,škoda,že po rohu v první půlce nedal branku,ale trefil jen břevno.Pochvala patří i Borisovi za výkon v brance.
Tak sme se snad konečně rozjeli a ještě nějakej ten bod do konce sezony uhrajem,co třeba v Říčanech???????????????????????????????????