Jdi na obsah Jdi na menu

KETKOVICE - ŘÍČANY B 2 : 2 ( 0 : 2 )

17. 9. 2013

Katastrofální vstup do zápasu, kdy hosté provedli úvodní výkop, dali si několik přihrávek, přešli do útoku, náš první kontakt s míčem byl roh pro hosty a při zahrávaném rohu to bylo 0:1. Nevím co k tomu víc říct, bo se s tím trápíme docela často a asi budem rozdávat před zápasem krvavý maso,aby se do toho šlo hned od úvodního hvizdu. Gól nás poněkud opožděně naštěstí probral a začali jsme hrát. Naše iniciativa postupně rostla a zápas se změnil v útočení na jednu branku. Jenže....jenže. Branka u traktorky dnes byla prostě zakletá. Oráč by mohl vykládat. A přišel další šok. Z ojedinělého protiútoku utekl hostující hráč, Luba si vybral slabší chvilku při výběhu a bylo z toho 0:2. A náš festival neproměněných šancí pokračoval dál. Dá se říct, že nás vysvobodila poločasová přestávka, bo ta první půle mohla mít klidně 100 minut a nám prostě nebylo souzeno. Na vyložený šance by skóre na imaginární tabuli svítilo tak 6:2 pro nás, ale na šance se nehraje a my tam měli v zápisníku rozhodčího Staňka chudou nulu.

I ve druhé půli to začalo naší ofenzívou a gól na sebe nenechal dlouho čekat. Svůj velký zápas hrál Boris a důraznou hlavičkou nám tu nulu konečně přepsal. A když Mára po dalších 10 minutách srovnal, očividně se nám ulevilo. Asi až moc, protože jsme v krátkém sledu nabídli říčanským po našich neuvěřitelných kiksech dvě superšance. Luba už byl ale v kase očividně jistej a hosté obě zahodili. No a my se vrátili k tomu spalování, čímž z toho vylezla plichta 2:2. Po zápase kabina všechny klady a zápory odborně probrala a příště ... příště jim natrhneme...... :-)