KETKOVICE - DOMAŠOV 3 : 4 ( 1 : 2 )

18. 10. 2010

Zápas plný obratů jsme nerozehráli vůbec špatně a poločasový skóre mělo vypadat minimálně obráceně. Vypracovali jsme si větší počet loženek, ale zakončení nebylo zrovna z nejlepších. Jednu dobře rozehranou akci jsme ale až do konce dotáhli, to když po výborný Pižmově nahrávce většinó poplašené Orka zkušeně placiró ze šestnáctky vymetl pavóky. Měli jsme pak ještě několik výbornejch akcí, neujala se ale žádná.Doteď si nedokážu vysvětlit o čem si naši obránci povídali, když mezi nima poskakovala mičuda, ani jeden ju nechtěl a tak si tam pro ňu doběhl domašovák a podél Borisa v klidu vyrovnal. Ovšem ač jsme si v kabině řekli, že nesmíme dostat banána z odkopu, stalo se. Poločas jsme dohrávali prakticky bez dvou hráčů, kteří sice po ošetřování zůstali na place, ale do kabiny sotva dobelhali a střídalo se. Začátek druhý půlky vycházel líp domašovákům, ale tutovku si nevypracovali a my jsme se začali dostávat zase do zápasu. Až přišla naše výborná pětiminutovka, kdy se nám podařilo konečně zápas otočit. Brkin dostal od Jardy správnej balón do brejku a vyrovnal. Pár minutek na to jsme se zabydleli v jejich šestnáctce, Pižma vybojoval pecku a ač jsem z toho měl docela obavy tak ju Orka s přehledem přetavil ve vedení 3 : 2. Zápas dostal pořádný grády Po nějakejch 10 minutách bylo ale zase vyrovnáno. Domašovskej čárovej se na to už asi nemohl dívat a vložil se do zápasu. Brkinovi odmával neexistující ofsajd  při brejku a když se do něho naše střídačka pustila, tak odvětil, že náš to prej dělá taky.  A když nám odmával aut a balón byl ještě metr v hřišti, tak...tak...tak radši nic....no borec nakonec . Dófám, že se ti aspoň špatně spalo