Ketkovice : Deblín 3:1 (1:1) - mistrovské utkání muži

31. 10. 2016

V první půli jsme hráli špatně, byli jsme nervózní a příliš si nevěřili v kombinaci. Navíc jsme často dělali zbytečné a hloupé fauly. Hosté byli první půli lepší a po závaru po rohu šli do vedení, za nás srovnal pohotovou střelou Jirka Šic.

Ve druhé půli šel náš výkon nahoru, začali jsme si vytvářet šance a Pižma z trestňáku nás poslal do vedení 2:1. Za chvilku kanonýr Pižma, hrající levého beka, přidal svůj druhý gól pěknou placírkou z 10 metrů po přihrávce z pravého křídla - 3:1.

Bylo vidět, že jsme se uklidnili a najednou s míčem dokázali i to, co v úvodu utkání nešlo. Přišli další šance - stoper Dominik Došek šel z poloviny hřiště sám na gólmana hostí, ale ukopl si míč. Velkou šanci měl i střídající Laďa, ale hostující gólman předvedl parádní zákrok. další branky už jsme nepřidali, ale i tak je velká spokojenost s důležitými 3 body.