KETKOVICE - ČUČICE 3:4 (1:2)

25. 10. 2009

První poločas si vypracovalo více příležitostí Rio a zaslouženě vedlo 1:2. Ve druhé půli se nám podařilo zápas otočit a Rio bylo navíc oslabené o jednoho hráče kvůli červené kartě za úmyslnou ruku ve vápně. Místo toho, aby jsme zápas pohlídali a v poklidu dohráli do konce, hráli jsme uběhanej fotbal, zbytečnou nefotbalovou vložkou se nechali rozhodit a zápas jsme prohráli 3:4.

...................................

(orcca, 30. 10. 2009 21:23)

To se z toho fakt asi poseru!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pro Toma,jasná omluva a plně s tebou souhlasím.

Hokna

(toga, 30. 10. 2009 16:15)

TENTO I PŘÍSTÍ VÍKEND JSEM V PRÁCI. DOVOLENOU SI KVŮLI TOMU BRAT NEBUDU. NAVÍC KDYŽ VIDÍM PŘÍSTUP NĚKTERÝCH HRÁČŮ, TAK TO NEMÁM DŮVOD SI LÁMAT HLAVU JAK TO NĚJAK PŘEHAZOVAT ABYCH MOHL NA ZÁPAS. ZDAREC NA JAŘE.

omluva

(max, 30. 10. 2009 13:06)

Ahoj.V sobotu na fotbal nejdu,a příští týden taky nejdu jsem ve škole.Jak vím, tak Zdena, a Čmelák taky ted nejdou budou dělat na stavbě. Tak to nějak zvládněte.Už aby byla sezona u koncce.Díval jsem se na tabulku a nepamatuju že by jsme byli na tom tak špatně jak teď.Jsme na 10. místě.Za námi už je jen Příbram a myslím že Říčany B nebo Zakřany B.Snad bude jaro lepší, ale nevím zda budu. Koleno meniskus mě bolí dost často, tak budu jen vypomáhat. V sobotu neudělejte ostudu. Ahoj Max

...............................

(orcca, 28. 10. 2009 14:47)

Ani ne,jen škoda,že sme nedali za stavu 3-2,ještě nejakou branku.Šance na to byly.