KETKOVICE - BABICE 2 : 5 ( 0 : 3 )

První poločas to byla ukázková efektivita v podání Babic. Hosté nic moc nevymýšleli, dostali se na dostřel a klidně džiglem to práskli na bránu. Terén byl kluzký a tak byla každá střela nebezpečná. Bohužel jsme na brzkou babickou branku neodpověděli a Orka v tutovce pálil mimo. Vyrovnaná hra vůbec neodpovídala konečnému účtu po 45-ti minutách - 0:3 Tohle skóre byla prostě katastrofa. I přes to jsme vůbec nic nezabalili a právě naopak se hodlali o výsledek porvat. Po 3 minutách Marťa stáhl na 1:3 a o 5 minut později Pavel opět pěknou střelou k tyči 2:3. A začalo obléhání babický svatyně. Lítalo to všemožně kolem, několikrát se vykopávalo na brankový lajně, ani 10-15 rohů prostě ke gólu nevedlo. Vyrovnat, skončilo to obráceně. Hosté už viditelně a slyšitelně znervózněli, obzvláště jejich trenér, ale to už k Babicím tak nějak patří. Bohužel jsme ten gól nedali, i když visel mnohokrát na vlásku a 10 minut před koncem nám hostující útočník utekl a první střelou ve druhém poločase se štěstím o tyč zlomil náš odpor. Už nebyly síly na zvrat a když jsme obranu na posledních 10 minut otevřeli, výsledkem bylo jen inkasování další branky.

Přes to si myslím, že kluci především ve druhé půli odvedlo výborný výkon, který strhl diváky a zaslouží si pochvalu.