Jdi na obsah Jdi na menu

Domašov : Ketkovice 0:1 (0:1) - mistrovské utkáni MUŽI

4. 4. 2016

V prvním mistráku pod vedením nového trenéra Jirky Šice jsme podali zodpovědný výkon a vybojovali 3 body. Utkání na nerovném hřišti nebylo moc pohledné a nahrávalo obranám - když to skáče je jednoduší míč odkopnout než něco vymyslet. Po zkušenosti z Nové Vsi, kde jsme se pokoušeli o kombinace a dostali 7 gólů jsme hru vzadu výrazně zjednodušili a výsledkem bylo Lubovo čisté konto. My jsme dali gól hned v úvodu, když pas za obranu do křídla využil Brkin. Další šanci měl Buďa, ale nedal. Domácí kopali v závěru poločasu penaltu, ale kopli ji nad bránu. Ve druhé půli také moc šancí nebylo, domácí měli asi 2-3 příležitosti, ale nebyli přesní v zakončení a totéž lze říci i o nás. Nám to ale stačilo a vybojovali jsme první jarní body.