Dolní Loučky : Ketkovice 3:2 (1:1) - mistrovské utkáni muži

23. 10. 2016

I když jsme měli v Loučkách velkou podporu našich fanoušku, kteří s námi přijeli autobusem, tak jsme nepředvedli žádný oslnivý výkon. Již v úvodu utkání domácí hráč prasácky skluzem oběma nohama dopředu přinutil vystřídat Zdeňka Neterdu, který má zřejmě po sezóně. Pan rozhodčí kupodivu hráči Louček dal pouze žlutou kartu a hrálo se dále. V první půli se kopali penalty na obou stranách - náš Jirka Šic nedal a Loučky daly, takže jsme prohrávali 1:0. Z trestňáku pak vyrovnal Pižma na 1:1.

Ve druhé půli jsme předvedli 2 chyby v obraně a pustili domácí do vedení 3:1. Podařilo se nám vrátit do utkání, když Pižma z hranice velkého vápna prostřelil skrumáž před bránou. V závěru měl dobrou střelu Jirka Šic, ale golman ji vytáhl na roh. Do brány nepadla ani jeho hlavička z posledního rohu a tak jsme prohráli 3:2.

I když náš výkon nebyl perfektní těší nás, že naši fandové byli s výjezdem spokojeni a je pravděpodobné, že vypravíme autobus i na poslední kolo do Lažánek.