Jdi na obsah Jdi na menu

Dolní Kounice : Ketkovice 0:3 (0:1) - mistrovské utkáni muži

3. 9. 2016

Domácí byli v úvodu lepší, ale jasnou šanci si nevytvořili a kolem 20.minuty jsme převzali iniciativu my a zaslouženě jsme se dostali Brkinem do vedení. Mohli jsme přidat i další gól po střele Slávy nebo když domácího výborného golmana otestoval nechtěně vlastní spoluhráč, ale do kabin se šlo za stavu 0:1.

Druhou půli jsme začali jako z partesu - během 10 minut jsme mohli dát 5 fíků, ale nájezdy Brkina či Slávy skončili neproměněné, stejně tak jako střela Misiho těsně vedle. Domácí přidali, my polevili a kolem 60-75.minuty byli lepší zase oni, ale Luba od té doby co je kapitán góly nedostává. A tak rozhodnutí padlo až kolem 80.minuty, kdy Brkin přidla svůj druhý gól na 0:2, když vystihl špatnou rozehrávku domácích. Za zmínku stojí i parádní akce střídajícího Kamila, který našel hlavu nabíhajícího Oráče, který orazítkoval tyč. Další gól jsme dali v poslední minutě, když si kluci Doškovi přihráli z rohu a Dominik přízemní střelou k tyči zvýšil na konečných 0:3.