ČUČICE - KETKOVICE 6 : 3 ( 4 : 1 )

20. 10. 2013

Po letech jsme opět zavítali do Rioarény a takovej začátek se jen tak nevidí. První 3 střely a někdy to nebyla ani střela na branku a tekli jsme 3:0. A to byla 5 minuta a Lubovi se nedalo vytknout vůbec nic. No to jsou ty naše začátky a to se pak hledá motivace do pokračování v zápase hodně těžko. Naštěstí nás to nepoložilo, i přes to, že šli domácí po dalších 20 minutách na 4:0. Pižma snížil pěknou dalekonosnou střelou do šibenice na 4:1 a bylo dobře, že jsme se šli oklepat z tak děsnýho poločasu do kabin, hodit ho za hlavu a na plac se vrátit na "svůj" novej zápas, kterej začal od 46-té minuty. Domácí byli směrem dopředu pořád o nějakej kousek lepší a rozdíl v obou mužstvech byl především zde. My jsme se jen horkotěžko srovnávali s odskakujícím míčem a po jednom z odskoků a následné ruce zvýšili domácí na 5:1 z penalty. Na to zareagoval hezkým angličanem Boris 5:2 a stejný hráč korigoval i na konečných 6:3.