Jdi na obsah Jdi na menu

Chudčice : Ketkovice 2:4 (2:2)- mistrovské utkání muži

28. 5. 2016

V Chudčicích jsme nehráli moc dobře a vyráběli jsme více chyb než jindy. Domácí se dostali rychle do vedení, přesto jsme po hlavičce Brkina a střele oriho otočili na 1:2. Bohužel ještě do poločasu jsme vyrobili další chybu a bylo 2:2

Začátek druhé půle patřil Borisovi. Obětavě se sprintem z útočné poloviny vrátil s nejlepším hráčem domácích až k naší bráně, kde vymyslel penaltu. Domácí ji ale kopli 5 metrů nad bránu a tak za minutku Boris udělal další 60 metrový sprint, tentokrát dopředu a zakončil ho střelou z vápna do šibenice  - 2:3.  Výsledek pojistil nádherným volejem Pižma - 2:4. Domácí v závěru vrhli vše do útoku a nastřelili tyčku, my jsme však také měli spoustu šancí do otevřené obrany, třeba jak všem pláchnul Dlabáček. Také Daniel je zvyklý z malého vápna většinou trefit zařízení. Další gól však už nepadl a tak jsme utrpěli vítězství 4:2