BABICE - KETKOVICE 3 : 1

7. 9. 2009

Když se ve třetí minutě zranil Honza a dvě minuty po něm odkulhal z placu po obnoveném zranění Norek bylo zle. Tohle hřiště je prostě katastrofa. Obě mužstva měla s terénem viditelný problém, no domácí na to jsou aspoň zvyklí, i když i oni občas zakopli o drn a natáhli se jak dlouzí tak širocí. O odskoku míče je zbytečný psát.

K samotnýmu fotbalu psát nic nebudu,nebylo ho moc vidět Smiley . Pozitivem ovšem je , že se bojovalo a nikdo se nehandrkoval jak na place , tak v kabině. Teď už se dá jen přát Honzovi ať je to koleno brzy v pořádku.

Frajer

(toga, 9. 9. 2009 2:44)

Asi budeš fakt nějakej KRUPIČÁK, když se stydíš doopravdy podepsat.

čutaná

(Krupičák, 8. 9. 2009 14:55)

Chybí přádnej trenér, kterej by Vám dal za ušiska. nemůže to trenovat 15 lidí

čutaná

(pižma, 8. 9. 2009 0:22)

Zdá se že nedělní výkon nikdo nechce komentovat, tak já jen pár svejch postřehů.
Brzká zranění nas určitě ovlivnila a celej první poločas jsme se stím nemohli vyrovnat a to že jsme o půlce prohrávali jen 1:0 bylo štěstí. Nemůžem se na to ale vymlouvat, pořád nás bylo na place dost na to abychom něco uhráli. Po vyrovnávajícím gólu jsme byli aktivní a mohli jsme i něco přidat, bohužel opět chyběla finální přihrávka.....Lacinej druhej gól nás dost srazil...........
Teď co bychom měli dělat asi jinak:
1. fotbal se má hrát po obou stranách..Ori a hlavně Jarda neměli vůbec balon...
2. něco budeme muset udělat se středem zálohy!!
3. organizace standartních situací je žalostná, z jedný jsme dostali třetí gól a dělovka po rohu neskončila v bráně jen náhodou - jak to že nikdo nebyl na vápně?? to vážně nechápu. Když hraje posledního Vláďa nebo Max a není na to zvyklej organizovat to tak to musí udělat někdo jinej, každej přece musí vědět kde má stát!!
4. O síle našich standartek radši ani nemluvím - chaos.

Škoda

(toga, 7. 9. 2009 23:41)

S tím zraněním je to fakt hrůza. Zachvilu tam nebude kdo nastoupit.

hrozný

(Filda, 7. 9. 2009 9:41)

To je hrozný, v každým zápase se někdo zraní. Přeju všem ať se dají brzy do kupy.